Reaali Bridžiklubi
Jagatud rõõm
Neljapäev, 28 Märts 2013 18:26

Johanna, Helina, Enna ja Markus on Eesti meistrid! Palju õnne!

Laupäeval 23. märtsil 2013 toimusid Eesti juuniorpaaride meistrivõistlused bridžis, korraldajaks Eesti Turniiribridžiliit. Tegu oli järjekorras 16. juuniorite (U25 e kuni 25 a) ja 10. noorte (U20 e kuni 20 a) meistrikatega, esmakordselt peeti need Reaalkoolis. Mängiti 2 sessiooni ehk 2x24 jaotust maksile. Osalejaid oli saabunud üle Eesti (esindatud olid Tallinn, Tartu, Pärnu, Kuressaare) ja osalejate arvult püstitati viimaste aastate rekord - 20 paari. Nagu ka eelmisel paaril aastal mängisid mõlemad vanuserühmad koos. Medalid ja auhinnad jagati välja nii üldarvestuses (U25) kui ka U20 eraldi.

Reaalistid olid tublid nii osalejate arvult kui tulemustelt. Reaali Bridžiklubi oli esindatud 7 paariga ning neile lisaks osalesid veel ka mõned vilstlased.

Noorte ehk U20 esikoht läks jagamisele paaride Johanna Piibor - Helina Torv ja Enna Elismäe - Markus Laars vahel. Kõik nad esinesid väga tublilt aga eriti tuleb kiita Markust, kes alles sellest sügisest bridžiklubiga liitus. Samad paarid jagasid U25-arvestuses 2.-3. kohta. U25 võitjaks tulid Taavi Tiitsaar - Jonatan Raudsepp, Jonatan on reaali 126. lennu vilistlane.


U25 medalistid

  • 1. koht Taavi Tiitsaar - Jonatan Raudsepp (Vil!126)
  • 2.-3. koht Johanna Piibor (11B) - Helina Torv (11B)
  • 2.-3. koht Enna Elismäe (11B) - Markus Laars (10C)


U20 medalistid

  • 1.-2. koht Johanna Piibor (11B) - Helina Torv (11B)
  • 1.-2. koht Enna Elismäe (11B) - Markus Laars (10C)
  • 3. koht Sander Sepp - Matis Rüütel


Kõikide tulemustega saab tutvuda ETBLi kodulehel.

 

Uudised

Vilistlaspäeva turniir 2016

Vilistlaspäeval korraldab Reaali Bridžiklubi taaskord bridžiturniiri. Osalema on oodatud nii Reaali vilistlased, õpilased kui ka Bridžiklubi mitte-reaalikatest endised ja praegused liikmed!

Tule ja kutsu sõbrad kaasa!

Loe lisa...
 
Läti meistrid
8. jaanuaril toimusid Läti U20 meistrivõistlused, kust meie klubist pärit paar Tiit ja Rain tõid võidu koju. Tublid!
 
Hõbe Soomest

Eesti saatis Soome Midsummer juuniorbridžiturniirile U25 meeskonna, kuhu kuulus kaks meie klubiliiget.

Loe lisa...